המזגנים שלנו

מזגן עילי

מזגן עילי

מזגן יחיד שמותקן במעלה הקיר ומחוץ לבית יש לנו את המנוע שלו, מזגן עילי הוא לשימוש חדר אחד בלבד, הוא עושה עבודה פשוטה ונעימה מה שמבקשים ממנו בשלט, הוא חסכוני יחסית בחשמל בזכות העובדה שזה רק לחדר אחד ואפשר לשלוט מתי להדליק ומתי לכבות.

מזגן נסתר

מזגן נסתר

הוא מזגן מרכזי בעל מנוע גדול וחזק אשר עוברות לפתחי אוורור שבכל חדר דרך תעלות בחיפוי גבס, מזגן שכזה מצריך הרבה מחשבה תחילה וידיים מקצועיות כדי שיהיה מותקן כהלכה וגימורי הגבס יהיו מושלמים, החידוש במזגן נסתר הוא שעל אף שהוא עובד על מנוע אחד ניתן לשלוט באופן עצמאי בכל חדר בנפרד בטמפרטורות.

מזגן מולטי בוקס

מזגן מולטי בוקס

מערכת בעל מנוע אחד, המאפשרת חיבור של 5 יחידות (ויותר), טוב בעיקר לבתים שאין מספיק מקום למנועים רבים, אפשרות לשלב גם מזגנים עילים וגם מזגנים נסתרים.

מזגן אינוורטר

מערכת אינוורטר

אינוורטר הוא טכנולוגיה חדשני התורמת ל-30% חיסכון בצריכת חשמל ביחס למערכות ישנות, מערכת האינוורטר פועלת כל העת אבל בתפוקה משתנה כדי להגיע כל העת לטמפרטורה הרצויה בניגוד לשאר המזגנים שעובדים בתפוקה מלאה ואז המדחס נכבה ושוב נדלק דבר שגורם לרעש מיותר ולצריכת חשמל גבוהה.

מנוע VRF

מזגן VRF

הוא מזגן שמתאים למבנה בעל מס' חדרים גבוהה כמו משרדים, מוסדות ומלונות, וכמו במולטי בוקס הוא מחובר למנוע אחד גדול שיודע לנתק ולהפעיל את מספר הכוחות סוס כפי הנדרש באותה עת, היתרון הגדול ב-VRF שניתן לעשות בכל חדר מצב מיזוג אחר כלומר שבחדר אחד מזגן דולק על קור בעוד שבחדר לידו הוא פועל על חום, כמו כן במזגן- VRF ניתן לעשות גימורים ועיצובי גבס יוקרתיים יותר.